RusUkrEng
Інформація
Запрошуємо до взаємовигідної співпраці, потенційних клієнтів, підприємства і компанії зайнятих у сфері пасажирських, вантажних перевезень як на внутрішньому ринку України, що так і надають експедиційні послуги за кордоном, власників особистого транспорту, а також інших локальних телематиків, що працюють у сфері GPS – технологій, приватні охоронні компанії - зацікавлені в сумісному просуванні устаткування, що поставляється нами, і послуг для своїх клієнтів.
Фото
Samsung i780 с квадратным дисплеем и GPS
Samsung i780 с квадратным дисплеем и GPS
Партнери
Вільні вантажі по всіх напрямках автоперевезеньгруз
RSS / РСС
Rambler's Top100 Rambler's Top100
ERA.COM.UA
интернет портал
Украинский портАл firstgroup.com.ua
Украинский Портал Безопасности Commercial Gate
охорона підприємства, охрана безопасность, охранное предприятие,охрана объектов, физическая охрана, охранное агенство
Запрошуємо до співпраці:

Eurotraffic і співробітництво з іншими GPS операторами і користувачами.
Співпрацюючи з нами Ви отримуєте більше можливостей.
Інформація:

У систему Eurotraffic, інтегровано обладнання - наступних виробників: Systems and Technology Corp. і Cellocator Division, Pointer Telocation Ltd.

Телематичних операторів і користувачів, які використовують це обладнання, та зацікавлених у співпраці з нами, просимо звертатися на нашу адресу.

EuroTraffic

За завданням ряду страхових компаній фірма CONTRA з 1994 року займається розробкою захисно-релевантної системи, що забезпечує надійність вантажних, грошових перевезень, а також перевезень цінних вантажів. Об'єднаний ринок і пов'язані з ним великі відстані приховують в собі непередбачуваний ризик. У зв'язку з розширенням ЄС безпека перевезень і охорона транспорту набуває все більшого значення. Коефіцієнт витрат за нанесені пошкодження у транспортних страховиків складав в 2003 році 127%. На 1,00 € страхового внеску доводилося 1,27 € на покриття збитків і витрати на управління. У страховиків експедицій витрати доходили до 1,80 € .
Нові розробки EuroTraffic по захисту від крадіжки і персональному захисту дають можливість знову отримувати прибуток, особливо при обліку прогнозу підвищення загальноєвропейського вантажообігу до 40% до кінця 2010 року. У зв'язку з чим за участю багатьох компаній Німеччини і інших країн на території Європи в цей період почалося активне формування єдиної системи транспортної безпеки.

Ось так на сьогодні виглядає і діє на вказаному просторі міжнародна система транспортної безпеки , що отримала назву EuroTraffic.

EuroTraffik

В даний час йде активний процес інтеграції інших країн, її представників в систему безпеки EuroTraffic, зокрема колишні країни СРСР – республіки Кавказького регіону, Середньої Азії. Активний інтерес до цієї системи безпеки проявляють і інші локальні телематичні оператори багатьох країн,які мають бажання розширити свої можливості. Архітектура і гнучкість побудови системи безпеки EuroTraffic – дозволяє інтегрувати бортові термінали інших виробників і включати її користувачів в єдиний корпоративний пакет безпеки.
За допомогою об'єднаної Європейської системи безпеки транспортних перевезень і персоналу, створюється можливість простежувати транспорт від країни до країни, долаючи межі, і вести пошук на вулицях міст, в якій країні це транспортний засіб би не знаходився. Залучення до цього процесу відповідних поліцейських підрозділів і могутніх приватних охоронних структур - автоматично визначаються як "point of action". Всі заходи, пов'язані з наданням допомоги транспортному засобу і інші допоміжніх дії проводяться в тісній координації з поліцейськими службами і командним постом EuroTraffic на національній мові країни, де отриманий сигнал тривоги від транспортного засобу. У більшості країн Європи допоміжні центри спостереження встановлені у відповідних поліцейських підрозділах, що дозволяє ефективно реагувати і координувати все дії учасників на виникаючі погрози транспортним перевізникам і транспорту приватних осіб. Гнучкість побудови, єдині протоколи передачі даних, об'єднана інфраструктура, дозволяє системі EUROTRAFFIC виконувати при необхідності і автоматичному режимі наступні функції: блокування дверей вантажного відсіку, зменшення притоки пального, управління камерою і мікрофоном, передача зображення і т.д.
Залучення до цього процесу допоміжніх інформаційних, технічних служб в зоні дії EUROTRAFFIC дозволяє створювати максимум зручностей і додаткових сервісів для транспортних перевізників і приватних осіб. Принцип роботи EUROTRAFFIC – «Все з одних рук».

EuroTraffic i FleetInfo

Ви шукаєте телематичне-рішення для здійснення управління і контролю Вашим транспортом або підприємством? За допомогою наших бортових комп'ютерів серії DataCom Ви маєте можливість використовувати одночасно системи EuroTraffic і FleetInfo. Метод роботи з системою FleetInfo і її можливості роз'яснюються на наступних сторінках. EuroTraffic і FleetInfo є продуктами фірми „EuroTraffic Security Service GMBH & Co.KG".

Про нас · Послуги · Новини · Євро трафік · Партнери · Контакти