RusUkrEng
Інформація
Запрошуємо до взаємовигідної співпраці, потенційних клієнтів, підприємства і компанії зайнятих у сфері пасажирських, вантажних перевезень як на внутрішньому ринку України, що так і надають експедиційні послуги за кордоном, власників особистого транспорту, а також інших локальних телематиків, що працюють у сфері GPS – технологій, приватні охоронні компанії - зацікавлені в сумісному просуванні устаткування, що поставляється нами, і послуг для своїх клієнтів.
Фото
Mio a 702
Mio a 702
RSS / РСС
Rambler's Top100 Rambler's Top100
ERA.COM.UA
интернет портал
Украинский портАл firstgroup.com.ua
Украинский Портал Безопасности Commercial Gate
охорона підприємства, охрана безопасность, охранное предприятие,охрана объектов, физическая охрана, охранное агенство
Запрошуємо до співпраці:

Eurotraffic і співробітництво з іншими GPS операторами і користувачами.
Співпрацюючи з нами Ви отримуєте більше можливостей.
Інформація:

У систему Eurotraffic, інтегровано обладнання - наступних виробників: Systems and Technology Corp. і Cellocator Division, Pointer Telocation Ltd.

Телематичних операторів і користувачів, які використовують це обладнання, та зацікавлених у співпраці з нами, просимо звертатися на нашу адресу.

Введіть слово для пошуку:
ASUS A686/696: нові кишенькові комп'ютери з убудованим GPS
Компанія ASUSTe Computer оголосила про випуск свого нового кишенькового комп'ютера A696, що був показаний на виставці CES 2007. Одночасно була представлена його варіація - модель A686. Розходження між ними зводяться до процесорів, що використаються, і обсягу убудованої пам'яті КПК обладнані GPS-модулями, що забезпечує навігаційну функціональність без необхідності підключення зовнішніх GPS-пристроїв. Антена при цьому внутрішня, не відкидна. У якості однієї із привабливих рис новинок просувається їхня тонкість - 15,7 мм. Як повідомляє компанія, корпус виконаний з використанням нержавіючої сталі. На лицьову панель виведені динаміки

В іншому КПК досить звичайні й схожі на побратимів по класі. Дисплей має діагональ 3,5 дюйми й дозвіл QVGA (240х320 пикселей). GPS модуль створений на базі чипсета SiRF Star III. З бездротових комунікаційних можливостей передбачена підтримка мереж Wi-Fi (802.11 b/g) і інтерфейсу Bluetooth 2.0 EDR. Робота виробляється під керуванням операційної системи Windows Mobile 5.0.

Характеристики ASUS A686/696:
  • 3,5-дюймовий сенсорний дисплей з дозволом QVGA (240х320 пикселей)
  • Процесор Intel XScale 312 Мгц (A686) або Intel XScale 416 Мгц (A696)
  • 64 Мб оперативної пам'яті SDRAM
  • 128 Мб (A686) або 256 Мб (A696) флэш-памяти
  • GPS-модуль на базі SiRF Star III
  • Мікрофон і динаміки
  • Знімний акумулятор ємністю 1200 мач
  • Розміри - 11,7х70,8х15,7 мм
  • Вага - 165 грам
Джерело: mobilnik.ua

Про нас · Послуги · Новини · Євро трафік · Партнери · Контакти