RusUkrEng
Інформація
Запрошуємо до взаємовигідної співпраці, потенційних клієнтів, підприємства і компанії зайнятих у сфері пасажирських, вантажних перевезень як на внутрішньому ринку України, що так і надають експедиційні послуги за кордоном, власників особистого транспорту, а також інших локальних телематиків, що працюють у сфері GPS – технологій, приватні охоронні компанії - зацікавлені в сумісному просуванні устаткування, що поставляється нами, і послуг для своїх клієнтів.
Фото
iPhone 3G, GPS
RSS / РСС
Rambler's Top100 Rambler's Top100
ERA.COM.UA
интернет портал
Украинский портАл firstgroup.com.ua
Украинский Портал Безопасности Commercial Gate
охорона підприємства, охрана безопасность, охранное предприятие,охрана объектов, физическая охрана, охранное агенство
Запрошуємо до співпраці:

Eurotraffic і співробітництво з іншими GPS операторами і користувачами.
Співпрацюючи з нами Ви отримуєте більше можливостей.
Інформація:

У систему Eurotraffic, інтегровано обладнання - наступних виробників: Systems and Technology Corp. і Cellocator Division, Pointer Telocation Ltd.

Телематичних операторів і користувачів, які використовують це обладнання, та зацікавлених у співпраці з нами, просимо звертатися на нашу адресу.

Введіть слово для пошуку:
Mio готує навігаційний комунікатор з підтримкою 3,5G-мереж
У першому кварталі наступного року компанія Mio Technology випустить на ринок комунікатор власного виробництва. Однією з його переваг стане сучасна функція GPS-навігації.

Комунікатор буде виконаний у моноблочному формфакторі й оснащений 3,5G-чипсетом від компанії Qualcomm. Апарат працюватиме під керуванням ОС Windows Mobile, у яку буде додано фірмовий користувальницький інтерфейс Spirit. Відомо, що діагональ сенсорного дисплея пристрою складе 3,5 дюйми, а роздільна здатність вбудованої камери - 3,2 мегапікселі.

GPS-комунікатор компанії Mio з'явиться на ринку в першому кварталі 2009 року. Практично одночасно з ним у продаж надійде його основний конкурент - Nuvifone від Garmin.

До речі, компанія Mio у першому кварталі 2009 року також випустить і пристрій класу MID, який буде оснащений 7 або 8-дюймовим сенсорним дисплеєм, модулем GPS, підтримуватиме мережі третього покоління й працюватиме під керуванням Windows CE.

Джерело: Мабіла
Автор: Денис Болдирєв

Про нас · Послуги · Новини · Євро трафік · Партнери · Контакти