RusUkrEng
Інформація
Запрошуємо до взаємовигідної співпраці, потенційних клієнтів, підприємства і компанії зайнятих у сфері пасажирських, вантажних перевезень як на внутрішньому ринку України, що так і надають експедиційні послуги за кордоном, власників особистого транспорту, а також інших локальних телематиків, що працюють у сфері GPS – технологій, приватні охоронні компанії - зацікавлені в сумісному просуванні устаткування, що поставляється нами, і послуг для своїх клієнтів.
Фото
Samsung i780 с квадратным дисплеем и GPS
Samsung i780 с квадратным дисплеем и GPS
RSS / РСС
Rambler's Top100 Rambler's Top100
ERA.COM.UA
интернет портал
Украинский портАл firstgroup.com.ua
Украинский Портал Безопасности Commercial Gate
охорона підприємства, охрана безопасность, охранное предприятие,охрана объектов, физическая охрана, охранное агенство
Запрошуємо до співпраці:

Eurotraffic і співробітництво з іншими GPS операторами і користувачами.
Співпрацюючи з нами Ви отримуєте більше можливостей.
Інформація:

У систему Eurotraffic, інтегровано обладнання - наступних виробників: Systems and Technology Corp. і Cellocator Division, Pointer Telocation Ltd.

Телематичних операторів і користувачів, які використовують це обладнання, та зацікавлених у співпраці з нами, просимо звертатися на нашу адресу.

Введіть слово для пошуку:
Супутникова навігаційна система Pioneer AVIC-T10
Побачила світ навігаційна супутникова система компанії Pioneer з індексом AVIC-T10 і назвою Carrozzeria. GPS-навігатор Pioneer AVIC-T10 оснащено 5,8-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 640х480 пікселів. Об'єм вбудованої пам'яті становить 4 ГБ, чого цілком повинно вистачити для зберігання мультимедійного контенту й навігаційних карт. Навігатор можна використовувати в якості мультимедійного програвача - він підтримує більшість сучасних медіаформатів файлів, а також оснащений вбудованим ТБ-приймачем, що працює в стандарті 1Seg.

Наявність модуля Bluetooth дозволяє використовувати Pioneer AVIC-T10 як автомобільну систему гучного зв'язку, а підтримка HSDPA дозволяє подорожувати просторами Інтернету. Підтримуються такі сервіси як Smart Loop Traffic Congestion Information, Parking Space Availability Information, Gasoline Price Information й PinPoint Weather.

Ціна на Pioneer AVIC-T10 не оголошувалася.


Про нас · Послуги · Новини · Євро трафік · Партнери · Контакти