RusUkrEng
Інформація
Запрошуємо до взаємовигідної співпраці, потенційних клієнтів, підприємства і компанії зайнятих у сфері пасажирських, вантажних перевезень як на внутрішньому ринку України, що так і надають експедиційні послуги за кордоном, власників особистого транспорту, а також інших локальних телематиків, що працюють у сфері GPS – технологій, приватні охоронні компанії - зацікавлені в сумісному просуванні устаткування, що поставляється нами, і послуг для своїх клієнтів.
Фото
Mio a 702
Mio a 702
RSS / РСС
Rambler's Top100 Rambler's Top100
ERA.COM.UA
интернет портал
Украинский портАл firstgroup.com.ua
Украинский Портал Безопасности Commercial Gate
охорона підприємства, охрана безопасность, охранное предприятие,охрана объектов, физическая охрана, охранное агенство
Запрошуємо до співпраці:

Eurotraffic і співробітництво з іншими GPS операторами і користувачами.
Співпрацюючи з нами Ви отримуєте більше можливостей.
Інформація:

У систему Eurotraffic, інтегровано обладнання - наступних виробників: Systems and Technology Corp. і Cellocator Division, Pointer Telocation Ltd.

Телематичних операторів і користувачів, які використовують це обладнання, та зацікавлених у співпраці з нами, просимо звертатися на нашу адресу.

Введіть слово для пошуку:
GPS-навігатор Run CI-7100 з покращеним звуком
Представлена корейською компанією JC Hyun Systems супутникова навігаційна система Run CI-7100, відповідно до тверджень виробника, значно відрізняється якістю відтворюваного звуку від конкуруючих продуктів. Навігатор Run CI-7100 оснащений широкоформатним 7-дюймовим сенсорним дисплеєм, що може нахилятися. Це досить зручно при перегляді телевізійних програм, за допомогою вбудованого приймача, що працює у форматі T-DMB або відео з DVD. Пристрій підтримує велику кількість мультимедійніх форматів, а також функцію Pi (картинка в картинці), що дозволяє переглядати контент одночасно з навігаційними картами. На борту навігатора присутній модуль Bluetooth 2.0, FM-приймач, два слоти для карт пам'яті формату SD, роз'єм USB, відеовихід і роз'єм для підключення камери заднього виду.

За якісне відтворення відео в навігаторі Run CI-7100 відповідає процесор MMSPII+, а високоякісний звук забезпечує процесор Creative X-Fi Audio Processor, що підтримує технології CMSS-3D й 24-bit Crystalizer. Ціна новинки поки не відома.www.media.mabila.ua

Про нас · Послуги · Новини · Євро трафік · Партнери · Контакти